Publicat 02 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

DESIGNER DE INTERIOR / ARHITECT STAGIAR / AGENT DE VANZARI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- sa aiba abilitati de comunicare in relatia cu clientii si colegii;
-dornic(a) sa creeze ambiente in care sa se regaseasca simtul estetic si dorintele clientului;
-disponibilitate in relatia cu clientii;
-sociabil(a);
-organizat(a);
-cu initiativa.

Descrierea jobului

-intampinarea clientilor;
-prezentarea mobilierului din magazin si promovarea mobilierului din portofoliul firmei;
-realizare proiecte 3D si randari in vederea stimularii vanzarilor;
-identificarea nevoilor clientilor si ofertare in acest sens;
-plasare comenzi la furnizori;
-urmarire comenzi pana la montaj si efectuarea receptiei;
-prospectare piata clienti in vederea incheierii de noi contracte.

Suntem un magazin care comercializeaza mobilier fabricat in Italia si care ofera servicii complete de proiectare 3D si amenajare a locuintei .

Expirat
DESIGNER DE INTERIOR / ARHITECT STAGIAR / AGENT DE VANZARI  -  SQUIT GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles