Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Designer amenajari interioare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte PC avansate modelare 3D Max, Autocad, Photoshop
- limba engleza la nivel avansat,cunostiinte de liba germana constituie un plus
- creativitate;
- bune abilitati tehnice;
- responsabilitate, determinare, spirit de echipa;
- abilitati de orientare in spatiu, atentie la detalii;
- experienta in domeniu de min 2 ani.
RUGAM APLICANTII SA TRIMITA PORTOFOLIU DE LUCRARI LA ADRESA: office@pmfurniture.ro

Descrierea jobului

- realizeaza modele 3D/amenajari interioare/ animatii/randari
- documentatia tehnica de executie a produselor de mobilier (randari, desene de ansamblu, vederi, sectiuni, detalii, desene de executie a reperelor);
- comunicarea cu clientii/colegii in limba engleza

P&M Furniture este o firma interantionala specializata in productia si comercializarea de mobilier HORECA.

Expirat
Designer amenajari interioare  -  P&M Furniture

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles