de ani Fără Frică...

Publicat 10 Mar 2008 | Reactualizat 08 Apr 2008 | Expiră 10 Apr 2008

DESIGNER 3SD MAX

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- gandire pozitiva
- studii superioare in design si/sau arhitectura
- creativitate si spontanietate
- persoana dinamica, ambitioasa, sigura pe sine, serioasa
- abilitati bune de comunicare si intelegere
- capacitate foarte buna de evaluare si autoevaluare
- determinare, disponibilitate mare de lucru
- cunostiinte de proiectare in programul 3DS MAX(CONSTITUIE UN AVANTAJ)

Descrierea jobului

-proiectarea de standuri expozitionale personalizate conform cererii clientului si a materiarelor utilizate de companie
-executarea listei de materiale necesare constructiei standului

Companie nationala care ofera de noua ani servicii de proiectare, constructie, inchiriere si vanzare de standuri expozitionale modulare personalizate, atat pentru clientii care participa la targuri organizate in tara cat si in principalele centre expozitionale din Europa. Suntem intotdeauna in pas cu ultimele tendinte in domeniu, stim sa propunem cele mai bune solutii si nu uitam sa imbinam artisticul cu practicul, creativitatea cu utilitatea.
Suntem o echipa tanara (media de varsta este de 32 ani) si dinamica

Expirat
DESIGNER 3SD MAX  -  Expo Design international

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles