Publicat 22 Dec 2014 | Expiră 23 Ian 2015

Designer 3D Max- automotive. Urgent!

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Nu conteaza diploma de finalizare a cursurilor sau de calificare, conteaza pasiunea pentru domeniul auto, imaginatia, atentia la detalii, buna operare PC si , in mod special, abilitati de lucru pe 3D Max la nivel avansat.
Se solicita cunoasterea lb. engleze, abilitati de lucru in echipa, disponibilitate la program prelungit, rezistenta la stress.

Descrierea jobului

Modelare auto utilizand 3D Maxx (VRay)
Autocad
Solid Works
Adobe Illustrator sau Corel Draw
Photoshop
Colaborare cu inginerii proiectanti.
Raspunde de respectarea stilului, conceptului si a termenelor fixate.

Beneficii:
- salariul motivant+ prime mari
- bonusuri de performanta
- mase asigurate
- se lucreaza intr-o echipa de specialisti auto la nivel international.

Descrierea companiei

www.duncahypercar.com

Expirat
Designer 3D Max- automotive. Urgent!  -  New Class Automobile Development SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles