Publicat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

DESENATOR TEHNIC CONSTRUCTII CIVILE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Persoana tanara, atenta la detalii, ambitioasa, descurcareata, dornica de promovare.
- Proaspat absolvent al Facultatii de Constructii Civile sau student in an terminal;
- Cunostinte foarte bune de operare calculator – Excel , Word, AutoCAD , (cunostinte AllPlan reprezinta un avantaj)
- Excelente calitati de lucru in echipa si de comunicare

Descrierea jobului

elaborarea de detalii tehnice pentru constructii civile si industriale cu structura din beton armat si metal;
intocmire rapoarte/memorii tehnice, antemasuratori, liste de cantitati;
intocmire planuri de ansamblu structuri beton armat;

AML STRUCTURI SRL este o companie care se ocupa cu elaboararea proiectelor tehnice de structura in domeniul constructii civile, industriale si agricole.

Expirat
DESENATOR TEHNIC CONSTRUCTII CIVILE  -  AML STRUCTURI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles