Desenator tehnic arhitectura, instalatii, cunoscator AUTOCAD

SC PAUL CONSULTING SSM-SU 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

bun cunoscator AUTOCAD sau ARHICAD.

Poate fi student sau tanar absolvent constructii sau instalatii pentru constructii.

Descrierea jobului

Munca de birou: Desenarea, redactarea pe calculator a proiectele încredințate, RLV-ee, planse

Se ofera:
- Pachet salarial motivant in functie de capacitate, cu posibilitatea de avansare, Bonusuri in fuctie de performante;
- Desfasurarea activitatii in cadrul unui mediu placut, intr-o echipa tanara si prietenoasa, insa cu experienta;

SC PAUL CONSULTING SSM-SU SRL, firma proiectare constructii civile si industriale
1. Firma autorizata proiectare sisteme securitate la incendiu: avertizare, alarmare si ventilare
2. Proiectare cladiri si obtinere autorizatii: constructie, mediu, securitate la incendiu, PTH, DTAC, proiecte
Publicat 19 Iul. 2022 Expiră 18 Aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.