Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Desenator CAD

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam viitori colegi care sa ofere suport tehnic echipelor de ingineri proiectanti instalatii;
Nu cautam Ingineri si nici Arhitecti ci persoane dornice sa invete, fara experienta, care sa deseneze cu ajutorul programului 3D.

- Studiile superioare nu sunt obligatorii;
- Constituie avantaj cunostinte AutoCAD 2D, MagiCad, Eplan, Revit);
- Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
- Limba engleza nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Intocmeste si urmareste documentatia aferenta proiectelor in lucru;
- Deseneaza dupa documentatia elaborata de inginerii proiectanti in instalatii

Beneficii:
- Lucrul intr-o echipa tanara si motivata;
- Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de promovare

Firma se ocupa cu proiectare si consultanta in domeniul instalatiilor pentru constructii.

Expirat
Desenator CAD  -  MC GENERAL CONSTRUCT ENGINEERING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles