Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

DESENATOR AUTOCAD

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice si de specialitate ( Facultatea de Industria lemnului, specializarea Proiectarea mobilei);
Experienta in domeniu (minimum 1 an);
Cunostinte solide de Autocad, 2 D, 3 D.
Bune abilitati de lucru pe calculator (Word, Excel);
Permis categoria B (experienta minim 1 an);
Foloseste cu usurinta programele Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint etc.
Capacitate de comunicare, organizare si lucru in echipa;
Capacitate de analiza si sinteza;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Creativitate, ingeniozitate, flexibilitate in gandire;
Eicienta in organizarea activitatii;
Stabileste solutia optima pentru fiecare proiect in parte;
Suport continuu pentru cresterea profesionala;
Planificarea eficienta a timpului de lucru prin incadrarea in termenele stabilite;

Descrierea jobului

Intocmeste documentatia tehnica necesara pentru executarea de prototipuri solicitate de beneficiar;
Asista la omologarea si avizarea produselor noi, precum si la executarea prototipurilor oferite de beneficiar;
Pregateste descrierea si instructiunile de utilizare;
Pregateste, concepe, realizeaza si urmareste documentatia completa pentru produsele ce urmeaza a fi fabricate si lansate apoi in productie;
Studiaza produsele in vederea imbunatatirii lor cu scopul de a le optimiza si a reduce costurile de fabricatie;
Realizeaza alte sarcini stabilite de seful ierarhic;

GP Sofa” este o companie multinationala, cu sediu in Satu Mare, fiind specializata in productia de canapele din lemn masiv, canapele complet tapitate, fotolii, masute si saltele, distingandu-se prin diversitatea modelelor de calitate superioara atent selectionate. Cu ajutorul produselor proprii, GP Sofa avand un design italian, ofera un spatiu armonios intr-o varietate de stiluri de inalta calitate, putand satisface dorintele oricarui client. “GP Sofa” va ofera un spatiu relaxant, armonios si elegant datorita unei palete largi de culori si forme sofisticate. Produsele companiei au obtinut calificative pozitive din punct de vedere al calitatii, rezistentei si stilului atent ales, lucru care a propulsat produsele companiei in topul preferintelor clientilor, astfel acestea ajungand pe pietele din aproximativ 90% din tarile din Europa si din alte tari de pe alte continente.Pentru o buna organizare, supraveghere si control s-a considerat necesar asigurarea managementului companiei de persoane cu înaltă pregătire profesională. Experienţa de peste 15 ani, garantează un contract flexibil, eficient, responsabil, modern, ca prestatori şi clienţi care înţeleg să opteze pentru confort, calitate şi bun gust dar in acelasi timp si un pret competitiv.Datorita experientei acumulate si a ascensiunii continue, societatea şi-a câştigat o bună reputaţie pe piaţa externa si interna, prin preţurile accesibile cât şi prin calitatea produselor oferite clienţilor interni şi externi deopotriva.

Expirat
DESENATOR AUTOCAD  -  GP SOFA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles