DESENATOR/ ARHITECT

ANDERSSEN SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Nivel de carieră al candidatului: experienţă în proiectare arhitectură civilă şi industrială;
Corectitudine şi rapiditate în reprezentarea grafică;
Disponibilitatea de a oferi asistență pe şantier la cerere;
Persoană comunicativă, echilibrată, pozitivă;
Drept de semnatură OAR (constituie avantaj);
Permis conducere categoria B (constituie avantaj).

Descrierea jobului

Scopul general al postului:
​Elaborează proiecte complete pentru toate fazele de proiectare și colaborează cu celelalte specialități (structură, instalații).

Sarcini și responsabilități:
Elaborează proiecte de arhitectură (în toate fazele T.P., S.F./D.A.L.I., D.T.A.C. / D.T.O.E. / D.T.A.D., P.T.E., D.E., C.S., etc.), asigurând aplicarea şi respectarea legislaţiei de proiectare în vigoare pentru proiectarea in constructii civile si industriale;
Participă la discuțiile cu beneficiarul;
Oferă soluţii pentru problemele ce pot apărea în procesul de proiectare/ executie.

Beneficii
- Posibilitatea realizării stagiului de practică în vederea obținerii dreptului de semnătură OAR;
- Interacțiunea cu proiecte mari si diverse;
- Echipă performantă, colectiv de munca tanar si dinamic;
- Recunoaşterea rezultatelor - pentru ca performanța este recunoscută și apreciată corespunzător;
- Pachet salarial motivant;
- Bonusuri în funcție de performanțe.

ANDERSSEN este una dintre organizațiile cu cea mai rapidă creștere în domenii ca: statistica, consultanta, inginerie, arhitectură, planificare strategică și management din Romania. Compania desfășoară în prezent proiecte și programe foarte importante pentru Administrația Publică, în diferite roluri, de la planificare strategică și proiectare PUG, instalații edilitare, constructii civile, infrastructura rutiera (drumuri si poduri), realizare studii de fezabilitate și proiecte tehnice până la oferirea celor mai bune metode de implementare. Echipele noastre sunt concentrate în permanență în a găsi cel mai bun mod de a lucra diferite proiecte, în scopul de a păstra calitatea furnizării de cele mai bune servicii pentru clienții noștri.
Publicat 2 iun. 2022 Reactualizat 30 iun. 2022 Expiră 2 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos