Publicat 02 Oct 2015 | Reactualizat 30 Oct 2015 | Expiră 03 Nov 2015

Department Manager : Ploiesti, Pitesti, Timisoara ; Visual Merchandiser (Decorator vitrine) : Focsani, Timisoara .

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

Posturile sunt disponibile astfel :

• Department Manager - Ploiesti, Pitesti, Timisoara.
• Visual Merchandiser (Decorator vitrine) : Deva, Focsani, Timisoara.

Descrierea jobului

Department Manager : Ploiesti, Pitesti, Timisoara.

Cautam un candidat cu urmatoarele aptitudini, abilitati si experienta :
• Minim 2-3 ani de experienta in retail management sau in conducerea unui grup de aproximativ 10 persoane in domeniul serviciu clienti.
• Interesat de moda,
• Abilitati exceptionale in domeniul serviciu clienti si relatii interpersonale.
• Aptitudini organizatorice si analitice dovedite.
• Experienta in instruirea personalului.
• Abilitatea de a lua initiativa si de a lucra dupa instructiunile proprii.
• Abilitatea de a planifica si atinge obiectivele pe termen lung si scurt.
• Abilitatea de a rezolva mai multe sarcini intr-un mediu rapid.
• Abilitatea de a stabili rutine eficiente pentru comunicarea excelenta cu toti membrii echipei pentru a maximiza productivitatea.
• Disponibilitate mare, incluzand serile si weekendul.
• Buna cunoastere a limbii engleze vorbite.Pentru a afla mai multe despre acest post du-te pe site-ul nosru pentru cariera si petrece o zi cu Mirella.
Daca iti doresti sa folosesti toate abilitatile de mai sus si sa inveti mai mult de la liderul de vanzare in moda – candideaza azi !

Visual Merchandiser (Decorator vitrine) : Focsani, Timisoara.
Descrierea jobului:

Abilitati dezvoltate de visual merchandising si abilitatea de a conduce afacerea prin creativitate, constiinta fashion si rentabilitate. Cunoaste ultimele tendinte in moda. Abilitatea de a oferi zi de zi visual training. Abilitatea de lucra intr-un mediu rapid condus de termenele limita Abilitati exceptionale in domeniul serviciu clienti si relatii interpersonale. Abilitati de organizare si de management al timpului puternic dezvoltate. Abilitatea de a prezenta articolele in magazin si in vitrine. Abilitatea de a utiliza unelte de mana si electrice si de a ridica pentru a realiza display-urile necesare. Disponibilitate mare, incluzand serile si weekendul. Pentru a afla mai multe despre acest post intra http://career.hm.com/content/hmcareer/ro_ro/findjob/jobs/imported/2014/11/25/00162667.html pe site-ul nostru pentru cariera si petrece o zi cu Orpiano.
Aminteste-ti, suntem o echipa!

H & M Hennes & Mauritz AB (cunoscută ca H & M) este un lanț de magazine de îmbrăcăminte din Suedia. Compania a fost înființată în 1947, în Västerås, Suedia. Grupul H&M are în prezent 3400 de magazine din 55 de țări și este unul dintre cei mai mari retaileri de îmbrăcăminte la nivel mondial. Din echipa H&M fac parte in prezent 132 000 de angajați.Cea mai mare piață este Germania, urmată de Marea Britanie și Suedia.

Ai aplicat
Expirat
Department Manager : Ploiesti, Pitesti, Timisoara ; Visual Merchandiser (Decorator vitrine) : Focsani, Timisoara .  -  H&M Hennes and Mauritz SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles