Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Department Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

We are looking for:

- Very intelligent individuals;
- Strong personalities with a great desire to succeed;
- University Degree or last year students;
- Fluency in written and spoken English;
- Excellent computer skills (Microsoft Word, Excel, Power Point);
- Analytical person
- Organized, proactive and diligent person

Descrierea jobului

- Coordinate the administrative tasks of the team;
- Assist valuers/consultants/brokers in their daily activity;
- Prepare offers and contracts;
- Gather information about markets and clients;
- Assist senior members of the team in reports preparation;
- Verify and update the database;
- Translate various documents;
- Prepare offres and contracts;
- Produce presentations and analysis to clients;

Colliers International Group Inc. (Nasdaq:CIGI) (TSX:CIGI) este unul dintre liderii globali în domeniul consultanței imobiliare, cu peste 16.000 specialiști care lucrează în 66 de țări. Colliers oferă o gamă largă de servicii clienților finali, dezvoltatorilor și investitorilor, de la brokeraj, property și asset management, project management, investiții și consultanță, evaluări și până la studii de piață sau produse adresate băncilor. Colliers International a fost inclusă în top 100 companii outsourcing de către International Association of Outsourcing Professionals' Global Outsourcing în ultimii 11 ani. Mai multe detalii despre Colliers International pe www.colliers.ro, pe Facebook si LinkedIn.

Expirat
Department Assistant  -  Colliers International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles