de ani Fără Frică...

Publicat 19 Oct 2006 | Expiră 19 Nov 2006

decorator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana cu simt estetic , serioasa, dinamica, bun organizator, capabila sa ia decizii intr-un timp foarte scurt.
Persoana rezistenta la stres.
Disponibilitate la program prelungit.

Descrierea jobului

Decorator cu baloane si materiale textile.
Organizator evenimente.
Training gratuit si motivare in functie de realizari.

Serviciile oferite de noi includ efecte pirotehnice de exterior si interior, decoratiuni specifice pentru nunti , botezuri si alte evenimente.
Organizare evenimente.

Expirat
decorator  -  piromania international

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles