de ani Fără Frică...

Publicat 25 Sep 2008 | Reactualizat 08 Oct 2008 | Expiră 10 Oct 2008

decorator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- seriozitate , responsabilitate;
- disponibilitate de lucru peste program ;
- capacitate de a asimila rapid noi cunostinte si de organizare a propriei activitati;
- atentie la detalii;
- spirit de observatie

Descrierea jobului

tot ce inseamna finisari legat de print digital indoor - outdoor, transfer termic si serigrafie(taiere, cacherare, laminare, colantare, etc ).
Responsabilitatea angajatului : respectarea termenelor de livrare si a standardelor de calitate ale firmei;
Beneficiile viitorului angajat ( numai cei care se conformeaza regulilor firmei) :invata sa lucreze la standarde europene in conditii foarte bune , se platesc ore suplimentare, prime craciun , prime paste, prime de concediu, prime de incurajare ,etc

Firma cu capital integral romanesc. Echipa tanara , dinamica cu mari perspective si dezvoltare continua.
NUMAI DACA crezi ca indeplinesti conditiile noastre te asteptam la interviu.

Expirat
decorator  -  AD&C Nord

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles