Publicat 06 Apr 2008 | Reactualizat 05 Mai 2008 | Expiră 07 Mai 2008

decorator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Simt estetic si practic, persoana placuta, experienta constituie avantaj.Capacitate de organizare foarte buna,abilitati creative, indemanare. Abilitati de comunicare si negociere.

Descrierea jobului

Contactarea clientilor, masuratori la domiciliu, consilierea clientilor in alegerea decoratiunilor textile ( perdele, draperii ),intocmirea contractului si a devizului, montajul final.
Beneficii- salar plus procent din lucrarile executate

Firma de decoratiuni interioare - textile( perdele , draperii, cuverturi etc) , mic mobilier. 3 magazine , servicii de consultanta , confectionare si montaj decoratiuni interioare.

Expirat
decorator  -  knitex prod srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles