de ani Fără Frică...

Publicat 08 Aug 2007 | Expiră 08 Aug 2007

DECORATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cunostinte de utillizare a programelor de grafica : Corel, Draw, Adobe, Photoshop
cunostinte despre materialele folosite la decorarea unui magazin
absolventi ai liceelor de arta
experienta anterioara in domeniu nu este necesara

Descrierea jobului

asigura afisajele din interiorul si exteriorul magazinului
cunoaste si respecta planul de semnalizare
cunoaste si utilizeaza procedura de comanda a afiselor
stie sa foloseasca materialele si consumabilele din stocul atelierului de decoratiuni
ia masuri in privinta schimbarii afiselor deteriorate sau gresite
se asigura ca afisele plasate in incinta sau in afara magazinului prezinta o imagine conforma cu standardele magazinului
se ingrijeste de pastrarea in bune conditii a materialelor si consumabilelor din atelierul de decoratiuni
cunoaste procedura de achizitionare a materialelor si consumabilelor necesare atelierului de decoratiuni
se asigura ca implantarea decorului sa nu depaseasca termenul limita stabilit (de ex. data de incepere a unei promotii)

Grupul Auchan este unul dintre cele mai importante grupuri comerciale din lume, cu
393 de hipermarketuri deschise în 12 tări (Franta, România, Spania, Portugalia, Polonia,
Ungaria, Italia, Luxemburg, Rusia, Maroc, China, Taiwan). Pe lângă hipermarketuri,
grupul Auchan detine si alte tipuri de magazine: 718 supermarketuri, 307 centre comerciale
Immochan si o bancă - Accord.

Expirat
DECORATOR  -  MGV Distri-Hiper SA- Hipermarket Auchan

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles