Decorator Vitrine (Merchandiser) - CJ

Aquila Group 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii medii;
- abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa.

Descrierea jobului

Descriere job, responsabilități:
- asigura vizibilitatea adecvata a produselor din portofoliul companiei;
- asigura prezenta substantiala la raft a produselor;
- verifica starea produselor, a materialelor promotionale si amplasarea acestora;
- intocmeste rapoarte periodice.

Oferta (bonus):
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o multinationala;
- salariu motivant.
- abonament medical clinica privata, beneficii sociale, zile de concediu suplimentar in functie de vechimea in munca
- program de lucru part-time pentru pozitia locata in Tirgu Jiu.

Descrierea companiei

www.aquila.ro
Publicat 12 Oct. 2022 Expiră 11 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.