Decorator - Floral

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

In inima fiecărei femei tinere se afla un loc special pentru flori.
Deschidem brațele echipei noastre spre o viitoare florista creativa care își dorește sa uimească clienții Lady’s Events , prin flori.
Iubim sa lucram cu florile in fiecare zi, chiar dacă asta înseamnă sa realizam buchete creative, sa curățăm florile, și câteodată sa spălam și gălețile.
Ar fi drăguț dacă ai avea experiența cu florile, dacă nu te vom învață tehnicile floristilor internaționali.
Pentru toate fetele cu vise înflorate, acesta s ar putea sa fie jobul visurilor tale - DESIGNER FLORIST la LadyEvents .

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-realizarea aranjamentelor florale;
- asistarea clienților în alegerea florilor și realizarea aranjamentelor florale în diferite stiluri ;
- operarea casei de marcat ;
-evidenta stocurilor;
- menținerea curățeniei și ordinii în interiorul si exteriorul magazinului;
- intretinerea florilor și a plantelor din magazin;

Program / luni -duminica 10-22 ( tura de 6 ore/zi) .

Descrierea companiei

Lady Events - o florarie cu design inedit !

Suntem o echipa de floriste creative, cu o vechime de 7 ani in cadrul Palas Mall .

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos