Publicat 20 Mai 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Declarant vamal - Port Agigea

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana organizata, motivata, cu abilitati de a stabili priorități și de a coordona activitățile de zi cu zi si pe termen lung
- Experienta in domeniul vamal min 2 ani - conditie obligatorie
- Operare calculator nivel avansat;
- Abilitati de comunicare și negociere

Descrierea jobului

Intocmire declaratii vamale export, import si tranzit
Reprezentare in vama
Mentinerea legaturii cu clientii
Consultanta vamala

Descrierea companiei

Companie care opereaza in domeniul vamal si logistic.

Expirat
Declarant vamal - Port Agigea  -  ROM LOGISTIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles