Data Analyst

City Grill Group - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim sa vedem la tine :
  • Cunoștințe de bază în matematică și statistică (nu avansat);
  • Experienta in utilizarea : BI Tableau Desktop si Excel avansat;
  • Operare in programul Charisma;
  • Abilități bune de gândire analitică, rezolvare a problemelor și vizualizare a datelor.

Descrierea jobului

  • Colectează, centralizează date si analizează informaţiile obţinute; trebuie săanalizeze și să interpreteze informații complexe, din mai multe surse;
  • Generează rapoarte/ dashboard-uri specifice, respectand termenele, în funcţie de nevoile exprimate si asigură suport în analiza acestora;
  • Asigura mentenanta si optimizarea rapoartelor existente;
  • Colaboreaza cu ceilalti colegi si asigura suport in proiectele mici si mari de implementare de noi softuri.

Ce iti putem oferi ?
  • Salariu fix, tichete de masa;
  • Contract pe o perioada nedeterminata;
  • Program de lucru flexibil;
  • Masa asigurata- in fiecare zi te poti bucura de bunatatile culinare preparate in restaurantele grupului Gity Grill;
  • Decont abonament transport in comun.

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante romanesc, un angajator serios si stabil. Suntem atestati sa calificam pentru meseriile de bucatar si ospatar. Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos