CUSTOMER SUPPORT

Boss Online S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • abilitati excelente de comunicare, completate de capacitatea de solutionare a solicitarilor venite din partea clientilor
  • viteza in scrierea la tastatura
  • orientare catre clienti si catre solutii
  • abilitati foarte bune de operare PC(MS Office, Internet Explorer), precum si capacitatea de a lucra cu mai multe programe simultan
  • cunostinte de limba engleza la nivel mediu
  • disponibilitate de a lucra in ture
  • experienta in domeniul jocurilor de noroc si/sau pariuri constituie un avantaj!
  • studii medii/superioare

Descrierea jobului

  • reprezinta interfata dintre client si companie
  • preluarea chat/mail-urilor inbound venite de la client furnizand informatii si/sau asistenta
  • oferirea informatiilor corecte intr-o maniera profesionista
  • raspunde de corectitudinea informatiilor furnizate catre toate departamentele din firma
  • program de lucru in ture, flexibil
  • salariu motivant+bonus in functie de performanta
  • bonuri de masa
  • training la locul de munca

BOSS ONLINE SRL este membra a grupului international BOSS GAMING SOLUTIONS
Publicat 16 Sept. 2022 Expiră 16 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.