Customer Support

CCC Shoes&Bags - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Am aprecia la tine:
  • Sa ai studii medii;
  • Sa iti faca placere sa vorbesti la telefon si sa legi cu usurinta relatii;
  • Sa fii o persoana entuziasta, dinamica si organizata;
  • Sa ai rabdare in transmiterea si explicarea informatiilor solicitate de client;
  • Abilitati de comunicare;
  • Experienta anterioara in call center sau in alt domeniu similar reprezinta un avantaj;
  • Limba engleza nivel mediu/avansat – obligatoriu;

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci:
  • Vei prelua apelurile clientilor in vederea identificarii si solutionarii solicitarilor acestora pentru magazinul online;
  • Vei identifica cele mai bune solutii pentru client si companie;
  • Vei gestiona solicitarile primite de la clienti telefonic sau pe e-mail.
Ce oferim noi:
  • Program de luni pana vineri, fara ture
  • Pozitie stabila intr-o companie in expansiune;
  • Posibilitati reale de avansare si de crestere pe plan profesional;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Reduceri pentru achizitiile din magazinele CCC.

Grupul CCC opreaza peste 1100 de magazine la nivel international, cu o suprafata de vanzare de peste 600.000 m cu prezenta in peste 22 de tari din Europa si nu numai. Grupul detine propria fabrica pentru incaltaminte de piele, cu peste 14.000 de angajati si vinde anual 50 de milioane de perechi de pantofi.

Cele mai importante brand-uri in magazinele CCC: Lasocki, Jenny Fairy, Clara Barson, Gino Lanetti, Ottimo, Cesare Cave, Nelli Blu, Nylon Red.

Publicat 19 nov. 2021 Reactualizat 19 dec. 2021 Expiră 19 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos