Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 17 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Customer Support

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este constituit din experienta anterioara in domeniul de customer care.

Descrierea jobului

Ce o sa faceti la job?
1.
Raspundeti la intrebarile clientilor pe parcursul procesului reclamatiei in timp util prin email, telefon sau chat.
2. Colectati si verificati documentele necesare pentru a se incepe procedurile de despagubire.
3. Asigurati satisfactia clientilor printrun mod amabil.
4. Urmati procedurile si politica de comunicare interna.

Cerinte minime:
1. Abilitati de comunicare remarcabile.
2. Abilitatea de a gestiona mai multi pasageri simultan.
3. Fluenta in engleza si romana (scris / vorbit).

Constituie un avantaj:
1. Experienta pe parte de customer support in limba romana cat si engleza.
2. Competente de utilizare a pachetul Microsoft Office.

Suntem o companie mica din Constanta (startup), cu biroul in centrul orasului, care se ocupa cu sprijinirea pasagerilor ce intampina probleme de tipul refuz la imbarcare, intarziere sau anulare a zborului.

Cu alte cuvinte ajutam pasagerii aerieni din intreaga lume sa obtina compensatii pentru aceste probleme. Ne luptam pentru milioane de calatori care nu sunt siguri de drepturile lor, nu dispun de timp sau expertiza pentru a se angaja independent in procesul lor de despagubire.

Cautam oameni dedicati, creativi sa ni se alature la bord.

Expirat
Customer Support  -  Air Claim SRL