Customer Support Specialist

T&C NET S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Iti este simplu sa comunici cu clientii? Vrei sa inveti lucruri noi ce tin de o tehnologie in plina dezvoltare? Iti place sa lucrezi intr-un mediu relaxant unde te poti dezvolta si creste alaturi de echipa noastra? Vrei sa-ti construiesti o cariera de succes? Atunci, te asteptam sa ni te alaturi.

Candidatul ideal

Cum iti dai seama ca esti potrivit/a pentru acest rol

• Ai capacitatea de a comunica atat verbal cat si în scris si o atitudine pozitiva?
• Ai capacitatea de ati asuma responsabilitatea pentru ati atinge obiectivele impuse, fara sa ti se spuna ce faci?
• Ai abilităţi de organizare şi gestionare a timpului?
• Esti, flexibil/a, dai dovada de seriozitate si spirit de echipa?
• Esti disponibil/a, ocazional pentru deplasari in cadrul proiectului?
• Studii superioare.

Reprezinta un avantaj:

• Experienta in domeniul serviciilor de relatii cu clientii/Call Center;
• Cunostinte in domeniul hardware;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Vei asigura implementarea solutiilor software atat remote cat si in locatia clientului.
  • Vei asigurara suportul software pentru sistemele informatice instalate sau in curs de instalare in hoteluri si restaurante;
  • Vei acorda asistenta post instalare/suport, consultanta clientilor pentru a asigura folosirea si functionarea optima a solutiilor achizitionate;
  • Vei veni in sprijinul nevoilor clientilor prin oferirea de raspunsuri prompte si profesionale;
Beneficii:
  • Apartenenta la o echipa de top, intr-o companie partener Infor in Romania;
  • Posibilitatea de dezvoltare prin acces la know-how-ul impresionant al echipei dobandit in 25 de ani de experienta in domeniu;
  • Programe de training atat intern cat si extern;
  • Pachet salarial atractiv, bonusuri pentru instalari sau suport de noapte, abonament medical clinica privata, bonuri de masa;

Daca iti doresti sa afli mai multe despre ceea ce presupune activitatea noastra, atunci ne dorim sa te cunoastem.

Cum? Simplu! Aplica CV-ul pentru acest job.

Suntem unul dintre cei mai activi furnizori de solutii software si echipamente pentru industria ospitalitatii din Romania cu peste 25 de ani de activitate si un portofoliu de peste 200 de clienti. Misiunea TCNET a fost intotdeauna furnizarea celor mai bune solutii informatice integrate si asigurarea serviciilor conexe, garantate de profesionalismul si performanta specialistilor nostri, care sa raspunda necesitatilor si exigentelor clientilor
Obiectivul nostru principal a fost si este in continuare implementarea celor mai bune solutii informatice pentru clientii nostri si asigurarea suportului necesar pentru desfasurarea activitatii acestora in cele mai bune conditii.
Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos