Customer Support Specialist

Atlantic London - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CANDITATUL IDEAL:

Ne-am dori să ne poţi demonstra:
Cunostinte de limba engleza nivel AVANSAT
Cunoștințe de operare PC (Word, Excel, Mail);
Experiența de minimum 2 ani în Vânzări / Telecom / Retail;
Spirit de echipă, dar şi capacitatea de a lucra independent;
O atitudine deschisă şi pozitivă;
Aptitudini foarte bune de comunicare;
Capacitatea de a te adapta la mediul nostru de lucru;
Rezistență la stres și orientare către nevoile clientului;
Diploma studii superioare reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

SCOPUL POSTULUI:

Căutam persoane pasionate de reuşită, care să ne ajute în gestionarea comenzilor şi înţelegerea cerinţelor clienţilor noştri. Ştii deja despre ce e vorba? Te vrem în echipa noastră! Va trebui:
Să oferi suport în preluarea comenzilor atât clienţilor noi cât şi celor existenţi, prin telefon/email;
Să respecţi normеle de confidеntialitate;
Să fii organizat, punctual şi să îţi poţi desfăşura activitatea zilnică pe un computer.

CE ÎŢI OFERIM NOI?
Avem experienţa necesară pentru a gestiona toate pachetele de servicii într-un mediu prieten şi sigur. Nu vrem să ne lăudăm, dar îţi promitem:

Un salariu motivant, în funcţie de experienţă;
Training în care înveţi tot ce ai nevoie pentru ca în prima zi să te simţi pregătit;
O echipă tânără şi ambiţioasă, care te va ajuta să te integrezi în cel mai scurt timp;
Mediul de lucru perfect - remote, din confortul casei tale;

Aplică acum şi te voi invita să ne cunoaştem în cadrul unui interviu în mediul online!

Descrierea companiei

CINE SUNTEM:

Oferim consultanţă academică specializată pentru diverse tipuri de proiecte şi utilizăm în activitatea noastră sisteme simple şi eficiente de gestionare a comenzilor.
Lucrăm cu pasiune pentru a oferi o gamă largă de servicii clienţilor noştri, oferindu-le îndrumarea de care au nevoie şi ajutorul nostru profesional. Fiindcă noi ştim că succesul nostru depinde de succesul clienţilor noştri.
Pandemia ne-a determinat să părăsim agenţia din centrul Londrei şi activitatea noastră se desfăşoară exclusiv on-line, deci te poţi alătura echipei nostre de oriunde din lume.
Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022