Customer Support Specialist

Atlantic London - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CANDITATUL IDEAL:

Ne-am dori să ne poţi demonstra:
Cunostinte de limba engleza nivel AVANSAT
Cunoștințe de operare PC (Word, Excel, Mail);
Experiența de minimum 2 ani în Vânzări / Telecom / Retail;
Spirit de echipă, dar şi capacitatea de a lucra independent;
O atitudine deschisă şi pozitivă;
Aptitudini foarte bune de comunicare;
Capacitatea de a te adapta la mediul nostru de lucru;
Rezistență la stres și orientare către nevoile clientului;
Diploma studii superioare reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

SCOPUL POSTULUI:

Căutam persoane pasionate de reuşită, care să ne ajute în gestionarea comenzilor şi înţelegerea cerinţelor clienţilor noştri. Ştii deja despre ce e vorba? Te vrem în echipa noastră! Va trebui:
Să oferi suport în preluarea comenzilor atât clienţilor noi cât şi celor existenţi, prin telefon/email;
Să respecţi normеle de confidеntialitate;
Să fii organizat, punctual şi să îţi poţi desfăşura activitatea zilnică pe un computer.

CE ÎŢI OFERIM NOI?
Avem experienţa necesară pentru a gestiona toate pachetele de servicii într-un mediu prieten şi sigur. Nu vrem să ne lăudăm, dar îţi promitem:

Un salariu motivant, în funcţie de experienţă;
Training în care înveţi tot ce ai nevoie pentru ca în prima zi să te simţi pregătit;
O echipă tânără şi ambiţioasă, care te va ajuta să te integrezi în cel mai scurt timp;
Mediul de lucru perfect - remote, din confortul casei tale;

Aplică acum şi te voi invita să ne cunoaştem în cadrul unui interviu în mediul online!

Descrierea companiei

CINE SUNTEM:

Oferim consultanţă academică specializată pentru diverse tipuri de proiecte şi utilizăm în activitatea noastră sisteme simple şi eficiente de gestionare a comenzilor.
Lucrăm cu pasiune pentru a oferi o gamă largă de servicii clienţilor noştri, oferindu-le îndrumarea de care au nevoie şi ajutorul nostru profesional. Fiindcă noi ştim că succesul nostru depinde de succesul clienţilor noştri.
Pandemia ne-a determinat să părăsim agenţia din centrul Londrei şi activitatea noastră se desfăşoară exclusiv on-line, deci te poţi alătura echipei nostre de oriunde din lume.
Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos