Publicat 15 Nov 2019 | Reactualizat 13 Dec 2019 | Expiră 16 Dec 2019

CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Foarte bune abilitati de comunicare, coordonare si implicare
Abilitati de identificare si solutionare a problemelor
Capacitate de organizare si planificare a activitatii
Operare PC, pachet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
Experienta pe o pozitie similara - constituie un mare avantaj !!

Descrierea jobului

Coordoneaza echipa pentru a imbunatati interactiunea cu clientii
Gaseste solutii noi pentru eficientizarea proceselor in relatia cu clientii
Verifica si solutioneaza problemele legate de AWB-uri, livrarea si redirectionarea expeditiilor
Mentine relatia cu firmele de curierat/transport si colaboreaza cu acestea pentru diminuarea intarzierilor de livrare
Verifica si ofera status pentru comenzile livrate prin curieri
Solicita si urmareste returnarea expeditiilor refuzate, sau care prezinta nereguli/deteriorari
Verifica zilnic raportul de livrari si se asigura ca nu exista comenzi ce nu au putut fi livrate din cauza erorilor de expeditii
Facturarea produselor pierdute/deteriorate, catre partile responsabile

Network One Distribution e pe piata de distributie inca din 2002 iar drumul a fost o aventura inca de la inceputuri. Credem in oameni si in valoarea livrarii unui serviciu de calitate catre clienti, parteneri si angajati. Tinem pas cu schimbarile si inovatiile aparute si ne ridicam la cele mai exigente cerinte. Ne dedicăm eforturile pe dezvoltarea unui business sănătos, urmând un model viabil pe termen lung pentru noi și partenerii noștri.

Expirat
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST  -  NETWORK ONE DISTRIBUTION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles