Publicat 08 Sep 2021 | Reactualizat 20 Sep 2021 | Expiră 08 Oct 2021

CUSTOMER SUPPORT- OPERATOR CALL CENTER (ENGLEZA)

30 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză

Candidatul ideal

  • Studii superioare
  • Cunoaşterea avansată a limbii engleze (scris, vorbit, citit)
  • Atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii
  • Cunoştinţe avansate dе operare PC
  • Bune abilităţi dе organizare a timpului, sarcinilor şi locului dе muncă;
  • Capacitate dе a respecta termene limită;
  • Capacitate dе multi - tasking.
  • Experienta in domeniul call-center reprezinta un avantaj;
  • Abilitati de coordonare, control si organizare a unei echipe;
  • Atentie la detalii si capacitate de a evalua si a lua decizii prompte;

Descrierea jobului

  • Contactarea clienților alocați conform procedurilor și standardelor interne ale companiei;
  • Pregatirea rapoartelor si monitorizarea strategiilor agreate, participand la procesul de relationare cu clientii pentru solutionarea situatiilor semnalate de catre acestia;
  • Oferirea de support clientilor interesati de serviciile oferite de companie
  • Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente;
  • Indeplinirea targeturilor

Beneficii:
  • Training de la A la Z pentru customer support si call center
  • Salariu fix + bonusuri de performanta
  • Posibilitatea de a avansa foarte rapid
  • Conditii de lucru foarte bune
  • Evenimente saptamanale/lunare in cadrul companiei
  • PROGRAM DE LUCRU: L-V; 09:00-18:00

Companie tanara cu potential de lucru ridicat a carei activitate consta in servicii de marketing CALL CENTER si Customer support. Echipa tanara si dinamica, avand ca scop oferirea celor mai bune servicii tip customer support!

CUSTOMER SUPPORT- OPERATOR CALL CENTER (ENGLEZA)  -  Total Support S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles