Publicat 06 Dec 2018 | Reactualizat 13 Dec 2018 | Expiră 05 Ian 2019

Customer Support - limba Germana/Franceza/Spaniola sau Rusa

20 posturi

Candidatul ideal

- Cunostinte nivel mediu/avansat: limba germana, franceza, poloneza, spaniola, italiana sau rusa;
- Cunostinte nivel mediu limba engleza;
- Studii medii absolvite cu diplomă de bacalaureat;
- Operare PC: Word şi Excel;
- Abilităţi de comunicare si organizare;
- Orientare spre client si rezultat.

Descrierea jobului

- Preia solicitările primite prin apeluri / chat / e-mailuri și furnizeaza informatii cu privire la serviciile oferite;
- Finalizeaza fiecare apel/instanta printr-o rezolutie;
- Comunica si colaboreaza eficient cu colegii in vederea indeplinirii obiectivelor pe echipa/departament.

​Se ofera:
- Program de lucu flexibil: Part-time / Full-time
- Sesiuni de training specializate pentru cunoasterea procedurilor de lucru;
- Tichete de masa;
- Decontarea transportului;
- Bonusuri in functie de atingerea target-ului;
- Abonament medical la o clinica private.

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Customer Support - limba Germana/Franceza/Spaniola sau Rusa  -  Teamland SRL