Customer support cu limba romana

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

#letsconnect
Esti o persoana deschisa, comunicativa, motivata, cool, cu o atitudine pozitiva si dorinta de a invata lucruri noi?
Vino la noi in echipa si vei lucra de ACASA 😊

Teleperformance Romania este certificata ca fiind “Great Place To Work”.
Această distinctie reflecta sinergia pe care o au angajatii in relatia cu TPRO, fiind o reusita a intregii echipe.

Ce vrem noi de la tine, profesional vorbind?
  • Limba romana (nativ)
  • Limba engleza (B2)
  • Usurinta in comunicare pe voce, chat si e-mail
  • Empatie
  • Dorinta de invatare si dezvoltare
  • Spirit de echipa
Cum este proiectul pe care ti-l propunem?
  • Mediu de lucru multicultural si divers, la nivel local si global
  • Are program de lucru in ture, de luni pana duminica
  • Lucrezi de acasa, dar iti aducem noi echipamentul necesar

Descrierea jobului

Hai sa iti spunem cu ce te asteptam:
- Process de recrutare rapid – online 100%
- Training – online 100%
- Beneficii de tot felul si astea nu sunt toate :
  • salariu competitiv
  • dezvoltare profesionala
  • bonusuri de recomandare
  • abonament servicii medicale private
  • Bookster – se livreaza acasa
  • cadouri in zile speciale
  • jocuri si concursuri cu premii interesante
  • platforma interna de comunicare rapida
Cum suntem noi?
  • Dinamici
  • Ambitiosi
  • Perseverenti
  • Seriosi, dar pusi pe glume atunci cand momentul o cere!
APLICA A C U M !

Teleperformance, the global leader in outsourced omnichannel customer experience management, serves as a strategic partner to the world’s largest companies in a wide variety of industries. Its customer care, technical support, customer acquisition, consulting & analytics, digital integrated business service solutions and other high-value specialized services ensure consistently positive customer interactions that are reliable, flexible and intelligent.

We have 420,000 interaction experts across nearly 88 countries, speaking 265 languages and dialects to better serve you.

Teleperformance Romania is a subsidiary of Teleperformance Group, the world leader in outsourced omnichannel customer experience management, starting its activity in 2004. We operate now with more than 1,300 employees providing quality services to first-line players both on the local market and on the international market (banks, insurance companies, telecom operators and others).

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022