Customer Support & Asistent Manager

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ti-ai dorit mereu să faci parte dintr-o echipă tânără, dinamică și ambițioasă, cu obiective bine definite?

Noi te întâmpinăm cu bratele deschise.

Persoana ideala:
  • Bune abilități de comunicare
  • Foarte bune cunoștințe de limba Romană si Engleză (în Engleza doar scrisul trebuie sa fie avansat)
  • Orientată spre detalii (răspunsul la prima întrebare este green)
  • Sociabila
  • Proactivă
  • Empatica

Descrierea jobului

Principala ta RESPONSABILITATE este sa vii la acest job din placere. Doar in acest fel si tu, dar si noi vom avea de castigat! :)

Plus va trebui sa:
  • Consiliezi si sa oferi solutii potrivite pentru clienti, аtаt in momentul efectuării comenzilor cаt si post-vânzare.
  • Sa verifici statusul comenzilor de pe platforma si sa intervii in cazul in care apar probleme cu unele comenzi.
  • Sa finalizezi retururile și situațiile ce necesită service al produselor.
  • Sa verifici statusul rambursurilor si platilor.
  • Restul le vom explica în timpul interviului….

Îti oferim:
  • Salariu atractiv. Tichete de masă. Bonusuri pentru îndeplinirea targeturilor.
  • Asigurare medicala privată pentru tine și pentru membrii apropiați ai familiei(opțional)
  • Oportunitatea de a crește în companie la orice poziție.
  • Mediu de lucru placut și linistit cu ceai și cafea.
  • Echipa tanara, dinamica si ambitioasa. Vei fi înconjurat de oameni cărora le pasă de tine și de dezvoltarea ta.
  • We Work hard, Play hard!

Suntem un start-up cu focus pe tehnologie si cu extensie catre alte domenii de activitate.
Domeniul nostru principal de activitate fiind tehnologia si inovatia.
Scopul nostru este să dezvoltăm si comercializam produse care au impact asupra lumii. Ne bazam pe sinceritate, munca de echipa si obiective semnificative.
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos