Publicat 02 Dec 2019 | Expiră 02 Ian 2020

Customer Support Agent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta intr-un Call Center (asistenta clienti, telesales, retentie, loializare, recuperare debite);
• Experienta pe un post similar (pariuri sportive, jocuri de noroc, sport) constituie avantaj;
• Cunostinte avansate de utilizare PC si Internet (Word, Excel, Chrome, Internet Explorer, Outlook, Skype);
• Limba engleza: nivel mediu/avansat;
• Atitudine pozitivă şi orientată către client;
• Abilităţi de gândire analitică, persoană organizată, metodică;
• Abilităţi de comunicare, capacitate de relaţionare interumană;
• Disponibilitate de a lucra în ture.

Descrierea jobului

• Raspunde la solicitarile si reclamatiile clientilor folosind mijloacele de comunicare specifice activitatii de Call Center (telefon, email, chat, sms);
• Apeleaza clientii pentru a le prezenta oferte de loializare si pentru colectarea datelor privind gradul de satisfactie referitor la serviciile companiei;
• Furnizeaza informatii cu privire la serviciile si ofertele companiei;
• Monitorizeaza si gestioneaza solicitarile si reclamatiile primite din partea clientilor;
• Escaladeaza si pastreaza o legatura permanenta cu departamentele ce se ocupa de solutionarea reclamatiilor si solicitarilor clientilor;
• Se asigura ca datele introduse si modificarile facute in aplicatiile specifice sunt conforme (CRM, ticketing system etc).

Oferta:
• Training specializat;
• Atmosfera prietenoasa, echipa tanara si pozitiva;
• Laptop de serviciu;
• Program de lucru flexibil, inclusiv remote;
• Oportunitati de dezvoltare in cariera;
• Salariu motivant.

Winmasters este unul dintre primii operatori de pariuri online care au obținut o licență de funcționare în România. Winmasters oferă Pariuri Sportive, Cazino și Jocuri într-un mediu prietenos, fiind un brand international ce a fost creat după nevoile jucătorilor.

Expirat
Customer Support Agent  -  Westrose Capital Investments SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles