Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Customer Support Agent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerintele postului
Nivelul de studii: Absolvent de studii superioare in domeniul tehnic (de preferat) sau altele ;
Cunostinte tehnice minime
Cunostinte MS Office
Cunostinte limba engleza – nivel mediu spre superior
Experiența de lucru necesară (vechimea în specialitatea cerută de post): minim 6 luni.
Abilitați de organizare;
Capacitate de a stabili-menține relații, toleranta, calm, perseverenta;
Abilitați de comunicare interpersonala;
Preocupare permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual

Descrierea jobului

Obiectivul general al postului:
Este responsabil de primirea de intrebari, solicitari, reclamatii și transmiterea de informatii la clienti de service.
Descrierea sarcinilor/activităților postului:
Administrarea activitiatii de colectare solicitari prin email, completand solicitarile in sistemul intern implementat
Mentinerea legaturii telefonic/email cu locatiile clientilor, verificand solicitarile primite (detalii despre defectiunile mentionate);
Colectarea informatiilor necesare, respectand politicile companiei si normele legale aplicabile;
Urmarirea si atingerea obiectivelor calitative si cantitative (target) stabilite lunar si comunicate de superiori si incadrarea in standardele de calitate;
Administrarea corecta a tuturor actiunilor intreprinse in procesul de colectare in sistemele CRM

Conditii de munca si program:
Activitatea se va desfasura de acasa, mai putin 1 zi pe saptamana la sediu firmei, in intervalul luni-vineri.

Program de lucru este in 2 schimburi, Luni-Vineri : 08.00 – 14.00 si 14.00 - 20.00 respectiv 10 ore in weekend.
Orele de weekend pot fi efectuate in mod flexibil.
Salariul și alte beneficii:
1800 lei net in perioada de proba
2000 lei net dupa perioada de proba
Telefon si laptop

FINDERS furnizeaza servicii complete si integrate de resurse umane. Noi adaugam valoare prin personalizarea programelor de consultanta, instruire si recrutare - selectie de personal pe care le propunem clientilor. Completam solutia cu oferirea de servicii de administrare personal, managementul securitatii si sanatatii in munca si a situatiilor de urgenta , consultanta legislativa.

Expirat
Customer Support Agent  -  FINDERS S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles