Customer Service Specialist

Mogo IFN SA - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Scopul postului este de a oferi consiliere telefonica potentialilor clienti Mogo, de a vinde serviciile companiei, si de a procesa dosarele de creditare. De asemenea pozitia presupune utilizarea unui soft dedicat, capacitatea de a comunica cursiv si de a procesa documente si informatii complexe.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

Consilierea clientilor, prezentarea si vanzarea serviciilor Mogo IFN
Introducerea corecta si completa a solicitarilor clientilor in sistemul informatic
Pregatirea de contracte de credit si a altor documente specifice
Verificarea documentatiei de credit
Oferirea de suport telefonic clientilor.

Asteptarile noastre:

Studii superioare
Experienta minima de 2 ani in servicii cu clientii in domeniu bancar/ IFN
Cunostinte despre creditare si leasing
Aptitudini buna de utilizare calculator (Microsoft Office)
O buna cunoaștere a limbii engleze (si obligatoriu a limbii române)
Comunica cu usurinta si poate sa gaseasca solutii independent.

Ce ofera Mogo:

Training si experienta intr-o echipa multinationala
Bonusuri lunare in functie de performanta
Abonament medical la o clinica privata
Mediu de lucru tanar si dinamic.

Mogo IFN este un partener de incredere in domeniul finantarii auto pentru consumatorii din Letonia, Lituania, Estonia, Georgia, Polonia, Armenia, Albania, Moldova, Belarus, Macedonia și România. Mogo Romania face parte din grupul internațional ELEVING, care are ca scop sa ajute mobilitatea sociala in diverse comunitati din intreaga lume, creand acces la solutii financiare.

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 10 iun. 2022 Expiră 12 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos