Customer Service Representative

Klap Tech SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ce căutăm

Ne căutăm noi colegi prietenoși și energici cărora le place:

- să îi ajute pe ceilalți, cu zâmbetul pe buze;
- să fie atenți la micile detalii și să știe că acestea fac diferența;
- să vorbească la telefon și să relaționeze cu usurință;
- să lucreze într-o echipă dinamică și să se implice în toate situațiile;
- să fie pasionați de social media.

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci

- să preiei apelurile/mesajele din chat/mail-urile din partea clienților și să le oferi informații despre serviciile și produsele Klap;
- să înregistrezi solicitările și sesizările formulate de către clienți;
- să efectuezi confirmări ale comenzilor venite în cadrul magazinului online;
- să identifici și să oferi soluții adaptate nevoilor pe care le au clienții Klap.

Ce te va ajuta să ai succes

- Abilități foarte bune de negociere și comunicare în limba română;
- Cunoștințe de operare PC: MS Office (Word, Excel, Power Point);
- Studii medii finalizate cu diplomă de bacalaureat;
- Cunoștințe medii de limba engleză;
- Orientare către client și capacitatea de a găsi rapid soluții;
- Capacitate de concentrare și de ascultare activă;
- Dorința de a învața în permanentă lucruri noi, atitudine can do și orientare către performanță;

Experiența în domeniu reprezintă un avantaj.

Ce oferim

- Pachet salarial competitiv;
- Asigurare medicală privată;
- Șansă reală de creștere profesional și economic;
- Sediu central modern și ușor accesibil (la 5 minute de stația de metrou Universitate);
- Training specializat pe întreg parcursul tău profesional în Klap;
- Zile libere plătite pentru evenimente neașteptate;
- Plan de beneficii flexibile prin platforma Benefit online;
- Îți asigurăm întregul echipament de lucru și, dacă tot ești pasionat de vorbit la telefon, îți asigurăm subvenții la achiziții de telefoane și alte device-uri cool!

Te așteptăm cu o echipă unită, într-o atmosferă plăcută în care te vei integra ușor. Știm că acesta este locul unde te poți dezvolta atât profesional, cât și în plan personal.

Hai să ne cunoaștem!

Suntem o echipă de tineri pasionați de tehnologie și de protejarea mediului înconjurător, cu experiență dobândită anterior lucrând în cadrul mai multor companii de renume internațional. Ne dorim să atragem noi talente în misiunea noastră de a dărui o nouă viață dispozitivelor utilizate și de a promova beneficiile economiei circulare.

Noi credem că putem crește împreună atât profesional cât și personal, și că putem îmbina plăcerea utilizării tehnologiei de ultimă generație cu grija pentru mediul înconjurător. Astfel ne protejăm pe noi și cei dragi nouă.

Ne mândrim cu perseverența și plăcerea de a face un lucru ca la carte!

Publicat 3 iun. 2022 Reactualizat 1 iul. 2022 Expiră 3 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos