Customer Service Operator/ Call Center Popesti Leordeni

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Abilitati foarte bune de comunicare;
  • Curiozitate de a invata lucruri noi;
  • Adaptabilitate si flexibilitate;
  • Atitudine prietenoasa fata de clienti;
  • Aptitudini de munca in echipa;
  • Seriozitate, consecventa si autonomie;
  • Experiența in activitatea serviciu – clienți reprezinta un plus.

Descrierea jobului

  • Oferi asistenta telefonica in legatura cu selectarea/comandarea de produse, precum si asistenta post-vanzare pentru magazinul nostru online;
  • Intelegi nevoile clientilor, raspunzi intrebarilor acestora si adresezi intrebari de rutina;
  • Tu reprezinti primul contact intre client si compania noastra, asa ca va trebui sa stii totul despre noi pentru a raspunde la eventualele intrebari;
  • Tratezi cu profesionalism toate apelurile pentru a genera vanzari;
  • Asculti activ, depasesti eficient obiectii si esti perseverent in apel;
  • Supervizezi complet procesul de vanzare pana la finalizarea acestuia;
  • Contactezi clientii in vederea obtinerii unui feedback.

Daca te identifici cu nevoile noastre si iti doresti sa lucrezi intr-o echipa dinamica, alaturi de care sa evoluezi in cadrul unui business in plina expansiune, asteptam cu mare interes CV-ul tau!
Publicat 22 nov. 2021 Reactualizat 22 dec. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos