CUSTOMER SERVICE OFFICER

MODULO DECORATIVE SOLUTIONS SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii superioare
- cunostinte foarte bune de operare PC, in special Excel, Outlook
- cunoasterea foarte buna a limbii engleze si/ sau franceze
- abilitati foarte bune de comunicare, persoana dinamica, deschisa, riguroasa
- persoana analitica, organizata, meticuloasa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- gestionare eficienta a portofoliului de clienti atat din tara cat si din strainatate
- comunicare cu acestia pe telefon si in scris
- operari comenzi pentru clienti
- rezolvarea solicitarilor clientilor

Beneficii:
- dezvoltare personala intr-un mediu profesionist
- posibilitati de dezvoltare a carierei
- recompensarea performantelor
- pachet salarial atractiv

MODULO concepe soluții pentru amenajarea locuintelor cu piatră si caramida decorativă inca din anul 1984. Încă de la începuturile sale, Modulo a fost în căutare de tehnologii noi pentru a integra frumusețea pietrei si caramizilor în decorul caselor în mod accesibil și ușor.

Modulo este lider pe aceasta piața și este cel mai mare producător de placare cu piatră din Europa. La origine o companie franceza, are productia localizata in Romania, la Turda si exporta peste 50% din capacitate pe tot mapamodul, incluzand aici SUA, Africa de Sud, Japonia, etc. Recent compania a fost preluata majoritar de un fond de investitii care doreste sa duca dezvoltarea companiei la un nou nivel. Increderea, Respectul si Dinamica sunt valorile noastre.

MODULO a fost primul care a introdus în Europa conceptul de placare cu piatră cu un kit de instalare care include toate componentele necesare, astfel încât piatra să fie instalată cu ușurință pe pereții interiori sau exteriori fără ajutorul unui instalator profesionist sau zidar. Acest concept de instalare reprezintă acum standardul pe piața din întreaga lume. Autenticitatea și calitatea produselor Modulo diferențiază Modulo de ceilalți producători și au contribuit la reputația și succesul său.
Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 3 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.