Customer service magazin online

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Limba romana si engleza, (limba maghiara prezinta un avantaj).
Experienta anterioara in gestionarea, dezvoltarea si utilizarea unui magazin online
Creativitate, abilitati de argumentare si convingere, abilitati de comunicare si relationare; orientare catre client si atentie la detalii
Cunostinte minime PC
Abilitati de comunicare si de negociere dezvoltate

Descrierea jobului

Contacteaza clientii
Proceseaza si pregateste comenzile pentru expediere
Urmareste comenzile de la plasarea acestora, pana la livrarea catre clienti si incasarea acestora;
Ofera suport telefonic sau prin e-mail clientilor magazinului online, informatii despre produse si modul lor de folosire, Consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile clientilor
Analizeaza toate reclamatiile primite si gaseste impreuna cu clientul solutionari pentru rezolvarea acestora;

Beneficii:
- Salariu atractiv
- Bonusuri lunare
- Parcare birou
- Discount pentru achizitii personale
- Colegi de munca tineri, prietenosi si haiosi.
- Activitati Teambuilding si piscina

Tip job: Full-time
Lucru remote:
- Nu

Locatie: Str. Matei Corvin, Oradea (Episcopia)
Program de lucru: L-V: 09:00 – 17:00, S-D: Liber

Daca consideri ca ai ce iti trebuie, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau si iti vom raspunde cat mai curand posibil.

La Military Surplus, gasesti toata gama de echipamente institutii, militare, tactice, streetwear si outdoor. Pentru ca suntem unul dintre cel mai profesionist şi de încredere furnizor de echipamente si servicii pentru petrecerea timpului liber, un promotor al parteneriatelor pe termen lung, care pune oamenii si pasiunile lor pe primul plan te vrem si pe tine in echipa noastra!

Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos