Publicat 07 Apr 2006 | Expiră 08 Mai 2006

Customer Service Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele atribute:
- usurinta in adaptarea la specificul fiecarui client
- rapiditate in lucrul cu calculatorul (gestiunea companiei se realizeaza prin intermediul unui program informatic)
- capacitatea de a intelege aspectele tehnice specifice domeniului tamplariei
- capacitatea de comunicare si dialog cu clientii
- stapanirea notiunilor fundamentale de marketing
- experienta anterioara in marketing, vanzari si client service este un avantaj

Descrierea jobului

Principalele indatoriri ale viitorului angajat vor fi:
- preluarea cerintelor clientilor si transmiterea ofertelor catre clienti prin intermediul unui program specializat
- negocierea ofertelor cu clientii
- transmiterea specificatiilor tehnice catre clienti
- asistarea clientilor in alegerea solutiei optime in conformitate cu nevoile lor si intocmirea dosarelor de rate
- alte operatiuni in legatura cu clientii

Ferplast este o compania producatoare de tamplarie din PVC. Compania actioneaza pe o piata foarte dinamica. Firma actioneaza pe piata inca din 1997, experienta sa in acest domeniu fiind vasta. Pentru 2006, compania are planificat un plan agresiv de extindere si de largire a activitatii, acest plan reprezentand un adevarat \"challenge\" pentru angajatii si managementul firmei.

Expirat
Customer Service Executive  -  Ferplast Trading SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles