Publicat 19 Aug 2019 | Reactualizat 15 Sep 2019 | Expiră 18 Sep 2019

CUSTOMER SERVICE / AGENT SHOWROOM

2 posturi

Candidatul ideal

Capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor;
Foarte bune abilitati de comunicare;
Atitudine pozitiva si proactiva;
Orientare catre client;
Cunoastere a unei limbi straine de circulatie internationala;
Experienta in domeniul vanzarilor/suport clienti.

Descrierea jobului

Consilierea clientului in showroom, pe email sau prin telefon.
Asistenta in solutionarea retururilor si a reclamatiilor
Validarea comenzilor preluate si asigurarea corectitudinii datelor din acestea.
Cunoasterea portofoliului si propunerea ofertelor personalizate.
Inaintarea catre departamentele abilitate a observatiilor facute de catre client in privinta defectelor unor produse sau a unui lot de produse.
Preluarea comenzilor primite telefonic si a celor din showroom.
Implementarea indicatiilor primite de la sediu legate de aspectul si aranjarea showroom-ului.

Beneficii

- Mediu profesional tanar si dinamic, cu posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial motivant + Bonusuri in functie de performanta;
- Tichete de masa / Tichete Cadou;
- Sala de recreere (biliard, darts PS4, Coffee Corner, Lunch spot & Free Coffee)

Lansati la jumatatea anului 2014 in comertul cu accesorii pentru telefoane, cu o echipa formata din persoane tinere si dinamice, ne dedicam profesionalismul satisfacerii nevoilor clientilor nostri. Avem ca puncte forte energia, adaptabilitatea si motivatia.

Suntem printre primii la timpul de raspuns si promptitudinea cu care onoram cererile.

CUSTOMER SERVICE / AGENT SHOWROOM  -  Cat Mobile RO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles