de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iul 2006 | Reactualizat 22 Iul 2006 | Expiră 09 Aug 2006

CUSTOMER REPRESENTATIVE- OPPORTUNITY FOR YOUNG GRADUATES

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Student in an terminal sau tanar absolvent
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Capacitate de invatare rapida si de a face fata mai multor sarcini simultan
- Atentie la detalii si orientare spre client
- Cunostinte limba Engleza – nivel avansat
- Experienta minim 6 luni pe o pozitie similara sau in cadrul unei asociatii studentesti
- Abilitati PC – Word, Excel, Web

Descrierea jobului

- Preluare apeluri telefonice de la clientii companiei
- Identificarea informatiilor relevante in procesul de asistenta al clientilor
- Filtrarea si transmiterea raportarilor catre celelalte departamente
- Solutionarea problemelor clientilor conform procedurilor companiei
- Operarea in sistemul si aplicatiile interne a modificarilor necesare

Beneficii:

- Companie multinationala, lider in domeniul Telecom
- Pachet salarial atractiv
- Excelente oportunitati de dezvoltare in cariera
- Program de lucru de 8 ore

Manpower este unul din liderii mondiali in domeniul recrutarii, selectiei si plasarii de forta de munca, avand o experienta de peste 55 de ani si operand in 67 de tari, prin intermediul a 4300 de agentii.
Ca principal furnizor mondial de servicii in domeniul resurselor umane, Manpower ofera solutii de angajare, evaluare, selectie, recrutare si plasare de forta de munca in toate sectoarele de activitate. (www.manpower.com)

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Agentia BRASOV: Str. Toamnei, Nr. 9,
Bl. 4, Sc. B, Ap. 2, Brasov
Fax: 0268.326.129, E-mail:
brasov@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.

Expirat
CUSTOMER REPRESENTATIVE- OPPORTUNITY FOR YOUNG GRADUATES  -  Manpower Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles