Customer Care

SC RIVER COMPANY SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are bune abilitati de comunicare, dorinta de a se dezvolta continuu, dinamic/dinamica, atentia indreptata spre nevoia clientului. Gandire analitica, abilitati tehnice.

Descrierea jobului

Cum sa fii apreciat la locul de munca atat de colegi dar cat si de clienti?
Aplica pentru un post in Serviciul de CUSTOMER CARE la River Company!!!
Ce ai avea de facut:
-intampini clientii;
-aflii nevoia clientului si oferi solutii: oferi Informatii tehnice intr-un mod placut, dupa consultare acolo unde este cazul cu mecanicii din atelier;
-faci ofertare, in cazul ofertelor acceptate, facturezi produsele, manoperele si serviciile;
-raspunzi apelurilor telefonice;
-preiei comenzile din magazinul online si organizezi livrarea conform procedurii interne;
- aloci zilnic, in timpul programului de lucru minim 15 minute pentru citit, ca parte din politica companiei de dezvoltare personala a angajatilor;
- participi la sesiunile lunare de training organizate de companie;
- participi la evaluarile de performanta si progres crestere in obiective stabilite de companie.
Suna la 0745330917 pt a programa o intalnire cu Manager Operational Calina.
Zi cu soare iti dorim!

Pentru mai multe videoclipuri accesati pagina de youtube a firmei:

Si abonati-va pentru noi videoclipuri.

Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.