Publicat 14 Ian 2020 | Expiră 13 Feb 2020

Customer care specialist

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 1 an experiență în Relatii clienti / Call center

Candidatul ideal

Cum iti dai seama ca esti potrivit/a pentru acest rol?

  • Ai studii superioare finalizate/in curs de finalizare
  • Esti o persoana adaptabila si rezistent/a la stress.
  • Cunosti limba engleza, cel putin la nivel mediu, scris/vorbit
  • Ai cunoştinţe temeinice sisteme de operare Windows si MS Office
  • Iti place sa mergi la concerte, festivaluri, evenimente sportive
  • Vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic aflat intr-o continua evolutie.

Descrierea jobului

  • Support call center
  • Suport customer care
  • Creare useri magazine partenere + suport tehnic
  • Suport puncte de vanzare proprii
  • Suport contabilitate
  • Suport erori procesator de plati si sisteme de livrare
  • Trimitere de informari modificari / anulari evenimente
  • Rapoarte variate teme
  • GDPR si cereri ROA
  • New implementations
Ce iti oferim?
  • Perspectiva unei cariere de succes intr-o companie internationala care care pune pret pe crearea unui mediu de lucru atractiv si motivant, care iti ofera posibitatea de a creste din punct de vedere profesional
  • Instruire si invatare continua intr-o echipa dinamica si motivata, pentru a-ti putea atinge potentialul
  • Mediu de lucru modern, placut si dinamic
  • Pachet de remunerație competitiv, corelat cu experienta.
  • Posibilitatea de a participa la cele mai mari si mai importante evenimente organizate in Romania (concerte pe stadion si in aer liber, festivaluri, evenimente sportive, spectacole de muzica si teatru).

CTS Eventim AG & Co. este o companie germana cu sediul la Bremen, lider pe piata de ticketing din Europa si prezenta in 27 de tari de pe glob. Compania este cotata la bursa din Frankfurt si se afla in Top 50 al celor mai mari companii germane. CV-urile se pot trimite pe adresa: marketing@eventim.ro. Doar candidatii selectionati vor fi contactati.

Customer care specialist  -  Eventim.RO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles