Customer Care - Servicii Clienti

STAR CONSTRUCT - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- abilitati bune de comunicare;
- atitudine pozitiva si proactiva;
- orientare catre client;
- cunostinte operare PC (nivel de baza);
- adaptare usoara la sarcini de lucru schimbatoare sau repetitive;
- experienta in domeniul Call Center - Customer Care reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Cautam colegi entuziasti care sa se alature echipei noastre!

Jobul consta in:
- preluarea telefoanelor de la cumparatorii interesati de apartamente noi
- desemnarea unui agent imobiliar care sa se ocupe de cererea clientului
- follow up telefonic pana in momentul achizitiei
- gestionarea bazei de date in CRM
- intocmirea periodica de rapoarte de activitate catre management

Remunerarea este compusa din parte fixa si bonusuri de performanta.

STAR CONSTRUCT - Birou de vanzari apartamente noi, cu o prezenta de peste 8 ani in Real-estate, avem contracte de exclusivitate / colaborare cu un numar mare de dezvoltatori imobiliari din toate zonele Bucurestiului si un portofoliul de peste 1500 unitati spre tranzactionare.
Suntem focusati constant pe dezvoltarea companiei noastre, astfel incat sa oferim clientilor servicii imobiliare de cea mai buna calitate!
Echipa noastra este formata din oameni profesionisti, ambitiosi si prietenosi, astfel te vei simti parte din echipa inca de la inceputul colaborarii! Te asteptam!
Compania a fost infiintata in anul 2014 si are capital 100% romanesc.
Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022