Publicat 23 Apr 2019 | Reactualizat 23 Mai 2019 | Expiră 24 Mai 2019

Customer Care Representative Otopeni - Limba Portugheza

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Va rugam sa cititi cu atentie textul anuntului si aplicati cu incredere in cazul in care cerintele corespund competentelor dumneavoastra (aplicati doar daca puteti, vreti si mai ales v-ar PLACEA sa faceti activitatile care sunt enumerate mai jos).

ATENTIE !!!
1. Job-ul este in Otopeni, in vecinatatea aeroportului (se asigura transportul din Bucuresti).
2. Job-ul este promovat in mai multe localitati din Romania, pentru persoanele interesate de o RELOCARE in BUCURESTI / OTOPENI.
OFERIM urmatorul PACHET DE RELOCARE, in incinta unui complex rezidential, in apropierea aeroportului, astfel:
- camera cu baie proprie - 400 lei / luna;
- camera cu baie comuna (1 baie la 2 camere) - 200 lei / luna.
La cheltuielile de chirie se adauga utilitatile. Se asigura transportul dus-intors de la cazare, la sediul firmei.

Candidatul ideal (nu il cautam neparat pe cel ideal, dar sa se apropie cat mai mult de acesta):

Sa-ti placa sa stai de vorba cu oamenii, sa ajuti si sa cunosti oameni noi, in general;
Sa-ti faca placere sa comunici cu clientii (telefonic, e-mail, fata in fata) si cu noii tai colegi;
Sa ai rabdare sa explici si sa ajuti chiar si pe cel care “pricepe” mai greu);
Sa stii ce inseamna simtul datoriei, sa fii linistit(a) doar cand stii ca ti-ai terminat treaba;
Sa cunosti Limba Engleza si Limba Portugheza (scris si conversational - cel putin la nivel mediu).

Descrierea jobului

Responsabilitatile:

Contacteaza telefonic sau prin e-mail clientii in vederea preluarii de feedback privind serviciile companiei.
Rezolva nemultumirile si provocarile venite din partea clientilor, in limita competentelor sau redirectioneaza situatia catre Responsabilul de departament sau catre departamentul care le poate solutiona.
Imbunatateste si mentine relatia cu clientii, asigura fidelizarea acestora, inclusiv pe canalele de social media (exemplu Facebook).
Cauta si raspunde comentariilor sau review-urilor postate de clienti pe internet (Review Hunter).

La cerintele de mai sus putem oferi din toata inima:

Colectiv de munca prietenos, fara birocratie.
Posibilitati REALE de crestere si promovare.
Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute.
SALARIUL:
3.500 – 4.900 lei net / luna

Klass Wagen este activa de mai bine de un deceniu in domeniul inchirierilor de autoturisme, devenind lider national de piata pe segmentul calatoriilor de tip concediu. Flota noastra de peste 2000 de autoturisme este prezenta in principalele orase cu aeroport din Romania si venim in intampinarea clientilor nostri prin agentii proprii.

Echipa Klass Wagen este formata din peste 120 de colegi focusati sa ofere o experienta de neuitat clientilor, iar marturie stau review-urile pozitive oferite de catre clientii nostri.

Activitatea companiei a crescut constant si suntem in cautare de noi colegi. Daca iti doresti un colectiv de munca prietenos, fara birocratie, cu sefi OK, ce rasplatesc dedicatia si le pasa de bunastarea angajatilor, ajutand oricand se poate pe plan personal si profesional, te invitam sa aplici la joburile noastre.

Expirat
Customer Care Representative Otopeni - Limba Portugheza  -  Klass Wagen