Publicat 03 Mar 2020 | Reactualizat 02 Apr 2020 | Expiră 03 Apr 2020

Customer Care Manager / Call Center Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cuvantul care ne-a definit inca de la inceput este “crestere”, asa ca echipa noastra ti se va potrivi de minune. Desigur, daca esti o persoana cu multa inteligenta si cu entuziasm cat cuprinde! Avem de crescut impreuna un business care este deja pe buzele tuturor, iar pentru asta cautam oameni noi si interesanti pentru pozitia de Customer Care Manager / Call Center Manager.

Descrierea jobului

Ce vei face? Vei crea si vei implementa proceduri standard de operare pentru departamentul tau, vei analiza si raporta catre top management rezultatele si provocarile pe care le ai, dar mult mai important decat atat vei crea o experienta unica pentru clientii nostri. Vei lucra intr-un mediu dinamic si iti vei imbunatati abilitatile de comunicare nu doar alaturi de fiecare dintre colegii tai, ci impreuna cu toata echipa LifeBox. Iti vei atinge si chiar iti vei depasi tintele, iti vei organiza rational taskurile fiecarei zile si vei reusi sa gandesti out of the box!

Ne-ar placea ca tu sa te ocupi de:

  • Organizarea departamentului de Customer Care
  • Crearea si implementarea de proceduri standard
  • Automatizarea proceselor interne
  • Recrutarea si pregatirea colegilor noi
  • Crearea de rapoarte pentru top management
  • Implementarea proceselor de loializare pentru clienti
  • Supervizarea zilnica a departamentului

LifeBox este pe piata din Romania din martie 2017 si este formata din oameni tineri, cu peste 12 ani experienta in domeniul alimentatiei publice. In momentul de fata LifeBox isi desfasoara activitatea in Bucuresti, Cluj Napoca si Oradea, urmand ca anul viitor sa se extinda in alte 3 orase. Suntem in continua crestere si cautam colegi noi cu care sa ne dezvoltam impreuna. Cautam colegi plini de viata, onesti, care isi doresc sa lucreze intr-un colectiv unit si frumos, pentru unul dintre cele mai fresh proiecte de catering de pe piata. Daca nu aveti experienta, o veti acumula alaturi de noi, iar daca aveti experienta, cu atat mai bine.

www.lifebox.ro

Expirat
Customer Care Manager / Call Center Manager  -  FIT FOOD SRL / LifeBox

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles