Publicat 29 Iul 2019 | Reactualizat 28 Aug 2019 | Expiră 29 Aug 2019

Customer care agent 2390 lei net

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Bune ablilitati de comunicare;
- Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Cunoaste limba engleza la nivel mediu;

Descrierea jobului

Sarcini:
- Raspunde la emailurile de la clienti (verifica statusul comenzii, statusul livrarii);
- Actualizeaza/introduce in baza de date meniurile primite de la restaurante;
- Mentine legatura cu dispeceratul si echipa de vanzari;
- Redirectionarea solicitarilor clientilor catre departamentele abilitate;

Beneficii:
- Salariu fix net 2390 lei;
- Oportunitatea de dezvoltare pe plan profesional;
- Decont transport seara dupa ora 22:00;
- Abonament la clinica privata dupa 6 luni in companie;
- Fructe proaspete zilnic;

Descrierea companiei

Work for a fast-growing, international eCommerce company
Competitive salary
A challenging environment that will stimulate you to grow as a professional
Informal work atmosphere
A dynamic work environment with a culture that is open, innovative and performance-orientated
(Inter-) national team events every year

Expirat
Customer care agent 2390 lei net  -  SC HELLOHUNGRY SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles