Curieri TAZZ by EMAG

Logistica Si Management S.R.L.
50 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Angajez curieri !!!

Te astept in echipa mea de curieri, daca ai minim 18 ani si dorinta de a face un venit serios fara batai de cap.

Beneficii:
- masina exclusiv livrari Tazz

- Venit generos/ plata saptamanala
- Program de lucru minimum 8 ore.

De ce ai nevoie pentru a face parte din echipa noastra:
- Telefon cu sistem de operare Android/ IOS
- Personalitate dinamica
- Capacitatea de adaptare la munca in echipa.

Te asteptam in echipa noastra, locurile sunt limitate!!!

Descrierea jobului

Companie contractoare exclusiv Tazz by EMAG
Compania noastra ofera servicii de livrare exclusiv TAZZ by EMAG.
0771 719 397

Compania noastră oferă servicii de livrare exclusiv pentru Tazz by EMAG.

Publicat 11 Ian. 2023 Reactualizat 25 Ian. 2023 Expiră 26 Ian. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.