Curieri BOLT Food si TAZZ by EMAG

Oraș de lucru
Studii
Salariu 1000 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cauti un loc de munca full time sau part time?

Angajez curieri !!!

Te astept in echipa mea de curieri, daca ai minim 18 ani si dorinta de a face un venit serios fara batai de cap.

Venit generos/ plata saptamanala
Salariu net cuprins intre 1000 - 2500 Lei/ saptamana

Beneficii:
- Venituri motivante in functie de munca si efortul depus individual.
- Bonusuri in functie de performante
- Program flexibil in functie de disponibilitatea dumneavoastra, minimum 4 ore.

De ce ai nevoie pentru a face parte din echipa noastra:
- Un mijloc de transport personal sau inchiriat. (masina, scuter, bicicleta, motocicleta)
- Telefon cu sistem de operare Android/ IOS
- Personalitate dinamica
- Capacitatea de adaptare la munca in echipa.

Te asteptam in echipa noastra, locurile sunt limitate!!!

Cautam CURIERI BOLT FOOD pentru orasele: Bucuresti, Cluj, Constanta si Timisoara

Cautam CURIERI TAZZ by EMAG pentru orasele: Bucuresti, Cluj, Constanta, Sibiu,Timisoara si Suceava.

Descrierea jobului

Companie contractoare Bolt Food si Tazz by EMAG

0770 563 779/ 0771 719 397

Compania noastră oferă servicii de livrare pentru Bolt Food si Tazz by EMAG.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 30 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos