Curier

SC MEVAROM IMPEX SRL 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Curieri in Suceava

Ce dorim de la tine:

Comunicare: să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară.
Orientare spre rezolvarea problemelor: de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi sa găsiti soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte.
Încredere: vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realiza.
Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei.
Energic: vă place să munciţi şi sunteţi dispus să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele.
Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual.

Descrierea jobului

Scopul general al postului: Distributie expeditii
Obiectivul postului:
Asigurarea unui serviciu profesional catre toti clientii , prin efectuarea livrarilor si preluarilor zilnice de expeditii intr-un mod eficient si economic, in concordanta cu standardele si procedurile de lucru ale societatii.
- Indeplinirea intocmai si la timp a sarcinilor de serviciu.
- Respectarea Regulamentului si a procedurilor interne ale societatii.
- Adoptarea unei tinute ingrijite/decente si a unui limbaj civilizat atat in sediul firmei cat si in exteriorul acesteia;
- Participa activ alaturi de toti colegii la procesul de sortare / incarcare a expeditiilor in masina ,la plecarea din depozit pe ruta si la procesul de descarcare.

Descrierea companiei

Firma de curierat cu experienta de peste 20 de ani.
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.