Curier

Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- permis de conducere categoria B minim 1 an, fara incidente majore);
- experienta in distributie marfuri (masina 3,5 tone reprezinta un avantaj;
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
- rezistenta la efort fizic;
- disponibilitate pentru program full-time de luni pana vineri.

Descrierea jobului

- transportul si livrarea coletelor la locatiile DPD din zona alocata (catre oficiile postale)
- colectarea marfurilor din locatiile (oficiile postale) din zona alocata
- preluarea coletelor clientilor din zona alocata
- mentinerea unei bune relatii cu clientii deserviti
- respectarea traseului de livrare zilnic

- salariu fix + bonus de performanta
- tichete de masa de 20 lei/ zi lucrata
- decont carburant 200 lei / luna

Puteti aplica aici sau suna la nr de telefon: 0727.342.305

Dynamic Parcel Distribution, parte a Grupului La Poste, este lider european in curieratul international rutier, avand o experienta de peste 40 de ani in acest domeniu.

In Romania, compania reprezinta unul dintre principalii furnizori de servicii de coletarie si prima companie care a oferit serviciul de livrare “same day” in Bucuresti.

Promovam un set de valori precum: Siguranta si eficienta ridicata a serviciilor, Transparenta in comunicarea cu clientii, angajatii, colaboratorii si partenerii nostri, Inovatia, cautand sa ne perfectionam si autodepasim continuu.

Aratam Respect, apreciere si consideratie fata de clienti, colaboratori si parteneri si facem totul cu Pasiune, entuziasm si energie.

Publicat 22 iun. 2021 Expiră 22 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos