Curier Tazz by Emag

Mensura - Home S.R.L. 100 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Persoana energică;
  • Organizată;
  • Abilități de comunicare.

Descrierea jobului

  • Firma partenera Tazz by eMag angajeaza curieri/livratori in Timisoara Suceava Botosani Brasov Arad Cluj-Napoca Sibiu Oradea Craiova Bucuresti si Iasi;
  • Bonusuri vreme rea;
  • Bonusuri de performanta;
  • TIPS;
  • Serviciul este de livrator mancare, de la restaurant ex Mc KFC TacoBell etc pana la domiciliul clientului dar nu se limiteaza doar la asta Kaufland Mega Decathlon etc;
  • Plata/comanda + plata pe km + tarif dinamic;
  • Plata odata pe saptamana;
  • Curier Livrator cu Bicicleta Scuter Moticicleta sau Masina personala;
  • Conditii avantajoase de colaborare;
  • Program flexibil part time sau full time oricand in intervalul 08 00 23 00 la alegere Lucrezi când vrei si cât vrei in functie de preferinte;
  • Conditii 100% legale de colaborare, contract de munca;
  • Colaboram si cu PFA sau SRL;
  • Pentru mai multe detalii si angajari;
  • Ore de lucru flexibile;
  • Suport de a lungul întregului proces;
  • Training;
  • Cerințe Program full time sau part time;
  • Te așteptăm cu cel mai tare job.
Grăbeste-te!

Firma partenera Tazz by eMag angajeaza curieri/livratori in Timisoara Suceava Botosani Brasov Arad Cluj-Napoca Sibiu Oradea Craiova Bucuresti si Iasi.

Te așteptăm cu cel mai tare job.

Grăbeste-te.
Publicat 11 Nov. 2022 Reactualizat 9 Dec. 2022 Expiră 11 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.